HLEDÁME PARŤÁKA PRO NOVÉ TECHNOLOGIE A OBORY


Projektant - designer integrovaných fotovoltaických a bateriových systémů


Chceš vědět něco víc?

Kdo je náš tým?

Všichni pracujeme pod firmou TERMS a.s., která své aktivity zaměřila mimo jiné na nové technologie a obnovitelné zdroje. Rozvíjíme a instalujeme fotovoltaické elektrárny, bateriové úložiště a nabíjecí stanice pro elektromobily. Právě proto jsme v roce 2015 kývli na spolupráci s německým výrobcem střídačů SMA, abychom mu zajistili záruční servis a opravy pro několik zemí. Patříme do holdingu BUDEX, kde najdeš projekty jako je Zoocontrol, Gomobil, či platební bránu GoPay. Tento rok oslavíme už 30té narozeniny a ty to můžeš oslavit s námi.

Pro koho děláme?

V rámci firmy experimentujeme s fotovoltaickými a bateriovými systémy již od roku 2005. Postavili jsme stovky menších a desítky větších instalací a na další desítky jsme dělali posudky nebo návrhy řešení. Od roku 2015 navíc pracujeme pro společnost SMA AG. Jde o průkopnickou Německou firmu na poli fotovoltaických střídačů, která už slavila své 40tiny. Známá je všude ve světě a zakládá si hlavně na kvalitě. Postupně jsme díky naší píli rozšířili naše aktivity mimo Českou republiku a Slovensko také do Maďarska a Polska. Hlavní doménou činnosti elektro jsou opravy střídačů, do kterých by ses mohl také zapojit.

Koho hledáme?

Potřebujeme někoho, koho baví elektro, nové věci, ale také kdo má rád důslednost a pečlivost.

Projektant – designer integrovaných FV a bateriových systémů

Základní požadavky jsou:

  • Znalost českého a anglického jazyka (stačí základ na čtení manuálů).
  • Ukončené vzdělání elektro

Co bys měl umět?

  • Alespoň rok praxe v nástrojích typu CAD
  • Práce s Word, Excel a základními „office” nástroji.
  • Zkušenost v daném technickém oboru výhodou.

Co bys měl umět jako bonus?

  • Vyhláška 50 paragraf 10
  • Autorizace ČKAIT
  • Znalosti z oboru fotovoltaiky a bateriových a nabíjecích systémů
  • Základní analytické schopnosti pro tvorbu diagramů

Co získáš?

Možnost práce na plný nebo částečný úvazek. Slušná mzda odpovídající tvým zkušenostem. Zaměstnanecký poměr se všemi standardními benefity (příspěvek na obědy, jazykové kurzy a penzijní připojištění, telefon případně služební automobil). Svůj volný čas a dovolenou si organizuješ s ostatními podle potřeby. Možnost zapojení do vývojových a rozvojových projektů v rámci holdingu (těžba kryptoměn, robotizace, automatizace a jiné).

Co by to vlastně obnášelo?

Budeš pracovat v naší hlavní agendě fotovoltaických systémů. Se svými parťáky budeš součástí procesu plánování a přípravy i realizace výstavby FV systémů. Základní pracovní doba je 8:00-16:00, ale tvoje pracovní doba bude záviset na tom, jak bude potřeba podpořit tým na daných projektech. Kompenzace bonusy či náhradním volnem je samozřejmostí. Důležitá je vždy zpětná vazba jak u zákazníka, tak u kolegů. Sledujeme hlavně preciznost a dobrou komunikaci mezi zákazníkem a zbytkem týmu.

Kde bys mohl pracovat?

Pracovat budeš v naší centrále v Českých Budějovicích.

Tady se můžeš podívat co se pro náš holding už pomalu začíná stavět 😉
https://www.e15.cz/magazin/levnejsi-rychlejsi-ekologictejsi-nejvyssi-tuzemska-drevostavba-bude-stat-u-ceskych-budejovic-1370711

Kontaktuj nás!

Svůj stručný životopis pošli na e-mail: mojeslunce@terms.eu a my se ti velmi rádi brzy ozveme zpět.

Těšíme se na Tebe 😊