HLEDÁME PARŤÁKA PRO NOVÉ TECHNOLOGIE A OBORY


Elektrikář – montér integrovaných fotovolatických a bateriových systémů


Chceš vědět něco víc?

Kdo je náš tým?

Všichni pracujeme pod firmou TERMS a.s., která své aktivity zaměřila mimo jiné na nové technologie a obnovitelné zdroje. Rozvíjíme a instalujeme fotovoltaické elektrárny, bateriové úložiště a nabíjecí stanice pro elektromobily. Právě proto jsme v roce 2015 kývli na spolupráci s německým výrobcem střídačů SMA, abychom mu zajistili záruční servis a opravy pro několik zemí. Patříme do holdingu BUDEX, kde najdeš projekty jako je Zoocontrol, Gomobil, či platební bránu GoPay. Tento rok oslavíme už 30té narozeniny a ty to můžeš oslavit s námi.

Pro koho děláme?

V rámci firmy experimentujeme s fotovoltaickými a bateriovými systémy již od roku 2005. Postavili jsme stovky menších a desítky větších instalací a na další desítky jsme dělali posudky nebo návrhy řešení. Od roku 2015 navíc pracujeme pro společnost SMA AG. Jde o průkopnickou Německou firmu na poli fotovoltaických střídačů, která už slavila své 40tiny. Známá je všude ve světě a zakládá si hlavně na kvalitě. Postupně jsme díky naší píli rozšířili naše aktivity mimo Českou republiku a Slovensko také do Maďarska a Polska. Hlavní doménou činnosti elektro jsou opravy střídačů, do kterých by ses mohl také zapojit.

Koho hledáme?

Potřebujeme někoho, koho baví elektro, nové věci, ale také kdo má rád důslednost a pečlivost.

Elektrikář – montér integrovaných FV a bateriových systémů

Základní požadavky jsou:

  • Znalost českého a anglického jazyka (stačí základ na čtení manuálů).
  • Ukončené vzdělání elektro
  • Vyhláška 50 paragraf 5 a výše

Co bys měl umět?

  • Alespoň rok praxe v oblasti instalace el. zařízení
  • Práce s Word, Excel a základními „office” nástroji.

Co bys měl umět jako bonus?

  • Znalosti z oboru fotovoltaiky a bateriových a nabíjecích systémů
  • Základní orientace v IT a LAN (komunikace systémů)

Co získáš?

Možnost práce na plný nebo částečný úvazek. Slušná mzda odpovídající tvým zkušenostem. Zaměstnanecký poměr se všemi standardními benefity (příspěvek na obědy, jazykové kurzy a penzijní připojištění, telefon případně služební automobil). Svůj volný čas a dovolenou si organizuješ s ostatními podle potřeby. Možnost zapojení do vývojových a rozvojových projektů v rámci holdingu (těžba kryptoměn, robotizace, automatizace a jiné).

Co by to vlastně obnášelo?

Budeš pracovat v naší hlavní agendě výstavbě fotovoltaických systémů. Můžeš se také podílet servisu střídačů SMA včetně jejich oprav. Se svými parťáky budeš součástí procesu přípravy a realizace výstavby FV systémů. Základní pracovní doba je 8:00-16:00, ale tvoje pracovní doba bude záviset na tom, jak bude potřeba podpořit tým na daných projektech. Kompenzace bonusy či náhradním volnem je samozřejmostí. Důležitá je vždy zpětná vazba jak u zákazníka, tak u kolegů. Sledujeme hlavně preciznost a dobrou komunikaci mezi zákazníkem a zbytkem týmu.

Kde bys mohl pracovat?

Pracovat budeš v naší centrále v Českých Budějovicích.

Tady se můžeš podívat co se pro náš holding už pomalu začíná stavět 😉
https://www.e15.cz/magazin/levnejsi-rychlejsi-ekologictejsi-nejvyssi-tuzemska-drevostavba-bude-stat-u-ceskych-budejovic-1370711

Kontaktuj nás!

Svůj stručný životopis pošli na e-mail: mojeslunce@terms.eu a my se ti velmi rádi brzy ozveme zpět.

Těšíme se na Tebe 😊