HLEDÁME PARŤÁKA PRO NOVÉ TECHNOLOGIE A OBORY


Technik elektro – montér elektrických a elektronických zařízení


Chceš vědět něco víc?

Kdo je náš tým?

Všichni pracujeme pod firmou TERMS a.s., která své aktivity zaměřila mimo jiné na nové technologie v odvětví robotizace a automatizace. Navrhujeme a realizujeme zajímavé projekty pro naše klienty v oblasti robotizace, automatizace a testovacích systémů. Patříme do holdingu BUDEX, kde najdeš projekty jako je ZooControl, GoMobil či platební brána GoPay. Tento rok oslavíme už 30té narozeniny a ty to můžeš oslavit s námi.

Pro koho děláme?

Našimi zákazníky jsou významné firmy z různých oborů činností od automobilového přes potravinářský až po zemědělský. Od roku 1991 jsme zrealizovali mnoho menších či větších projektů. Roku 2021 jsme se stali certifikovaným systémovým integrátorem firmy Universal Robots. Jde o průkopnickou Dánskou firmu na poli kolaborativní robotiky. Známá je všude ve světě a zakládá si na kvalitě robotů a jejich snadné uživatelské obsluze. Hlavní doménou činnosti elektro je výroba a realizace robotických pracovišť, automatizačních celků a testovacích systémů, do kterých by ses mohl také zapojit.

Koho hledáme?

Potřebujeme někoho, koho baví elektro, nové věci, ale také kdo má rád důslednost a pečlivost.

Technik elektro – montér elektrických a elektronických zařízení

Základní požadavky jsou:

  • Ukončené vzdělání v oblasti elektro
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Vyhláška 50 paragraf 5 a výše (může být doplněno v průběhu zaměstnání)

Co bys měl umět?

  • Základní dovednosti práce s počítačem

Co bys měl umět jako bonus?

  • Znalosti z oboru elektroniky
  • Znalosti z oboru robotiky
  • Znalosti z oboru automatizace

Co získáš?

Možnost práce na plný nebo částečný úvazek. Slušná mzda odpovídající tvým zkušenostem, výkonům a nasazení. Zaměstnanecký poměr se všemi standardními benefity (příspěvek na obědy, jazykové kurzy, penzijní připojištění, telefon, případně služební automobil). Svůj volný čas a dovolenou si organizuješ s ostatními podle potřeby. Možnost zapojení do vývojových a rozvojových projektů v rámci holdingu (fotovoltaické a bateriové systémy, servis střídačů SMA, telekomunikační instalace a jiné).

Co by to vlastně obnášelo?

Budeš pracovat v naší hlavní agendě - výrobě robotických pracovišť, automatizačních a testovacích systémů. Můžeš se také podílet na servisu střídačů SMA včetně jejich oprav. Se svými kolegy budeš součástí procesu přípravy a realizace výroby elektrických systémů. Základní pracovní doba je 8:00-16:00, ale tvoje pracovní doba může záviset i na tom, jak bude potřeba podpořit tým na daných projektech. Kompenzace bonusy či náhradním volnem je samozřejmostí. Důležitá je vždy zpětná vazba jak u zákazníka, tak u kolegů. Sledujeme kromě preciznosti a výrobní kvality také dobrou komunikaci mezi zákazníkem a zbytkem týmu.

Kde bys mohl pracovat?

Pracovat budeš v naší centrále v Českých Budějovicích.


Tady se můžeš podívat co se pro náš holding už pomalu začíná stavět 😉
https://www.e15.cz/magazin/levnejsi-rychlejsi-ekologictejsi-nejvyssi-tuzemska-drevostavba-bude-stat-u-ceskych-budejovic-1370711

Kontaktuj nás!

Svůj stručný životopis pošli na e-mail: kariera@terms.eu a my se ti velmi rádi brzy ozveme zpět.

Těšíme se na Tebe 😊